Gazeteci Candaş Tolga Işık’ın aktardığına göre Adana Kozan’da yapılması planlanan Bergen filmi galasının Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan tarafından engellendiğini ve yapımcıların ölüm tehditleri aldığını duyurdu.

Acıların kadını lakabı ile de bilinen sanatçı Bergen’in hayatını anlatan “Bergen” filmi 4 Mart’ta vizyona girdi. Ancak Bergen sahne adıyla tanınan Belgin Sarılmışer’in hayatını ve yaşadığı zorlukları anlatan film, Bergen’i katleden Halis Serbest’in yaşadığı Adana Kozan’da gösterimden kaldırıldı.

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada “Bergen” filminin, sanatçıyı katleden Halis Serbest’in yaşadığı Adana Kozan’da gösterime gireceği gün kaldırıldığını aktardı. Işık ayrıca konuyla ilgili olarak Kozan Belediye Başkanı’nı aradığını ve ‘1 ay önce rezervasyonu yapılan film neden gösterime girdiği gün bir anda vizyondan kaldırıldı?’ diye sorduğunu ancak Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın, ‘Öyle uygun görüldü’ dediğini aktardı. 

Seyirciler Bergen Filmini Nereden İzleyebilir?

4 Mart’ta gösterime giren filmini herhangi bir sinema salonunda ücretini vererek izleyebileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde linkteki siteden de izleyebilirsiniz https://www.720pfilmizletir.com/bergen-full-hd-izle/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.