Burcu Kıratlı kimdir, kaç yaşında? Burcu Kıratlı – Sinan Akçıl boşandı mı?

Burcu Kıratlı özel hayatı dolayısıyla birçok vatandaşın araştırdığı isim olmaya başladı. Afara isimli programa konuk olan Burcu Kıratlı, kariyeri ile merak edildi. Cuma geceleri izleyicisini ekrana kilitleyen Afara programı ile ilgili sorular peş peşe gelmeye başladı. Peki kimdir Burcu Kıratlı?

BURCU KIRATLI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

23 Temmuz 1989’da İstanbul’da doğdu. Hayata gözlerini İstanbul’da açan Kıratlı, ilk okul öğrenimini Ata Koleji’nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji’nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır.

Oyunculuk kariyerinde ilk olarak “Mustafa Kemal’im” ve “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” tiyatro oyunlarıyla seyirciyle buluşan Burcu Kıratlı “Su ve Ateş”, “Peri Masalı”, “Bizim Hikaye”, isimli bir çok sinema filmi projesinin yanı sıra “Elde Var Hayat” ve “Diriliş Ertuğrul” Tv dizilerinde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.