CZN Burak adıyla bilinen restoran zinciri sahibi ve sosyal medya fenomeni Türk aşçı Burak Özdemir, Cristiano Ronaldo ile ortak olacaklarını açıkladı. Bursa’da katıldığı bir etkinlikte açıklamalarda bulunan Özdemir, burada yaptığı konuşma esnasında Ronaldo ile İngiltere’nin başkenti Londra’da ortak restoran açacaklarını duyurdu.

“Kasım ayında İngiltere’deki yerimizi açıyoruz. Londra’da Cristiano Ronaldo ile ortak yer açıyoruz. Bunu açıklamıyoruz çok fazla. Çünkü açılışta güzel bir sürpriz yapacaktık. Ama aramızda yabancı yok, hep beraberiz”.

Geçtiğimiz yıl La Liga’nın konuğu olarak gittiği Madrid’de Cristiano Ronaldo’dan ortaklık teklifi aldığı yönünde kamuoyuna bilgiler yansıyan Burak Özdemir, ünlü futbolcu ile Londra’da ortak restoran açacaklarını Bursalı takipçilerine açıkladı.

Bu açıklama sonrasında Özdemir, salonu dolduran takipçiler tarafından alkış aldı. Burak Özdemir, sunumunun sonlarına doğru sahnede doğum günü sürprizi yaşadı. Yaş gününü sahnede kutlayan Özdemir, doğum günü pastasını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte keserek kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.