Tarım Kredi Marketleri ucuz et fiyatı ne kadar?

Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi Kooperatif Marketleri ucuz et satışına başladı. Fiyatlar market ortalamalarının yüzde 15-20 altında.

Et fiyatları aşırı artınca Bakanlık konuyla ilgili düğmeye bastı. Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi kooperatifi tarafınca Ramazan ayı boyunca ucuz satışın yapılacağı müjdeledi. Bu noktada “Et fiyatları düştü mü, ne kadar, kaç TL?” soruları yanıt aramaya başladı.

Tarım Kredi Marketleri ucuz et fiyatı ne kadar?

Tarım Kredi Marketlerinde ucuz et fiyatı merak ediliyor. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tartışılan et fiyatları sonrası sosyal medya hesabından Et ve Süt Kurumu’nu ziyaret edeceğini açıkladı. Bugün kurumun önüne giden Kılıçdaroğlu, içeri alınmadı. Et fiyatları son günlerde tartışılan konular arasında. Peki Tarım Kredi Marketlerinde et fiyatları ne kadar? Et ve Süt Kurumu et fiyatları güncel ne kadar?

Tarım Kredi Marketleri ucuz et fiyatı ne kadar?

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, TRT Haber Özel yayınında gündeme ilişkin soruları cevapladı. Türkiye’nin büyükbaş ve küçükbaş hayvan konusunda sıkıntısının olmadığını söyleyen Bakan Vahit Kirişci, “Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımız ucuz et yesin diye mevcut market ortalamalarının yüzde 15-20 altında dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.